O nás

Tereza Pinkasová – dětská lékařka

Teri-PinkyScrubs-LR2sq

Pracuji v dětské nemocnici v Brně a s oblečením jsem tak trochu bojovala. Po dvanáctihodinové směně mě všude škrábalo a bylo nepohodlné, navíc často chyběly praktické kapsy. Proto jsem společně s manželem začala navrhovat oblečení, které by se líbilo mně a mým kolegům. Oblečení nám šijí švadlenky v Lysicích u Brna, vzory vybíráme podle zájmu našich zákazníků.

Helena Jirků - optometristka

Heli-PinkyScrubs-LR2sq

Mám ráda hezké oblečení. Mám tři děti a když nepracuji, běhám kolem dětí. Věřím tomu, že hezké a pestré oblečení patří do všech ordinací pro děti. Také má být příjemné na nošení, aby se lékaři a sestřičky, při výkonu jejich náročného povolání, cítili dobře. Proto jsem se přidala k projektu Pinky Scrubs. Věci, které navrhujeme a prodáváme jsou nekonvenční, pohodlné, praktické. Navíc zpříjemňují den dětským pacientům i zdravotníkům.

O produktech

Máte rádi sněhuláky? Berušky? Nebo kosmonauty? S Pinky Scrubs se na ně můžete těšit každý den. Výrobky Pinky Scrubs se liší od obvyklých zdravotnických oděvů skvěle padnoucími střihy a praktickými a vyzkoušenými vychytávkami.

Naše zdravotnické kalhoty a haleny poznáte již zdaleka – jsou pestré, vtipné a slušivé . Oděvy Pinky Scrubs šijí švadlenky v Lysicích u Brna. Testujeme je v reálných podmínkách ordinací a nemocnic a zdokonalujeme je na základě praktických připomínek jejich uživatelů. V této chvíli nosí oděvy Pinky Scrubs několik stovek lékařů a sester. Vybíráme kvalitní látky jak českých, tak zahraničních výrobců. Zajímá nás, zda se snadno udržují, pídíme se po těch, co se nemačkají a drží tvar.

Kam se kalhoty a haleny Pinky Scrubs hodí:

  • Dětské kliniky a ambulance
  • Stomatologické ambulance
  • Ortodontické ambulance
  • Veterinární ordinace
  • Jesle a školky
  • Ortoptické ambulance
  • Domovy pro seniory

Proč byste si měli koupit kvalitní zdravotnické šaty?

Věříme, že kvalitní a dobře padnoucí šaty jsou dobrou vizitkou každého pracoviště. Stejně, jako si dáváte záležet na vybavení interiéru, tak i upravený vzhled vás a vašich kolegů dotváří celkový dojem, který ve vašem klientovi zanecháte.

Proč byste si měli vybrat barevný lékařský oděv ?

Odliší vás od ostatních a vzbudí sympatie jak vašich kolegů, tak i lidí, kteří k vám chodí. Dobrou náladu budete mít jak vy, tak vaši klienti a pacienti. Veselý motiv na haleně odbourá počáteční bariéru a pomůže navázat srdečný kontakt. V dětských odděleních nemocnic, v jeslích a školkách je obrázek na oblečení k nezaplacení. Děti jsou bezprostřední a hned reagují na motiv, který je zaujal –bolesti z injekce nebo vytrženého zubu je sice nezbaví, ale nebudou se vás bát.