O nás

Tereza Pinkasová

Teri-PinkyScrubs-LR2sq

Pracuji v dětské nemocnici v Brně a s oblečením jsem tak trochu bojovala. Po dvanáctihodinové směně mě všude škrábalo a bylo nepohodlné, navíc často chyběly praktické kapsy. Proto jsem společně s manželem začala navrhovat oblečení, které by se líbilo mně a mým kolegům. Oblečení nám šijí švadlenky v Lysicích u Brna, vzory vybíráme podle zájmu našich zákazníků.

Helena Jirků

Heli-PinkyScrubs-LR2sq

Mám ráda hezké oblečení. Mám tři děti a když nepracuji, běhám kolem dětí. Věřím tomu, že hezké a pestré oblečení patří do všech ordinací pro děti. Také má být příjemné na nošení, aby se lékaři a sestřičky, při výkonu jejich náročného povolání, cítili dobře. Proto jsem se přidala k projektu Pinky Scrubs. Věci, které navrhujeme a prodáváme jsou nekonvenční, pohodlné, praktické. Navíc zpříjemňují den dětským pacientům i zdravotníkům.

O produktech

Máte rádi sněhuláky? Berušky? Nebo kosmonauty? S Pinky Scrubs se na ně můžete těšit každý den. Výrobky Pinky Scrubs se liší od obvyklých zdravotnických oděvů skvěle padnoucími střihy a praktickými a vyzkoušenými vychytávkami.

Naše zdravotnické kalhoty a haleny poznáte již zdaleka – jsou pestré, vtipné a slušivé . Oděvy Pinky Scrubs šijí švadlenky v Lysicích u Brna. Testujeme je v reálných podmínkách ordinací a nemocnic a zdokonalujeme je na základě praktických připomínek jejich uživatelů. V této chvíli nosí oděvy Pinky Scrubs několik stovek lékařů a sester. Vybíráme kvalitní látky jak českých, tak zahraničních výrobců. Zajímá nás, zda se snadno udržují, pídíme se po těch, co se nemačkají a drží tvar.

Kam se kalhoty a haleny Pinky Scrubs hodí:

  • Dětské kliniky a ambulance
  • Stomatologické ambulance
  • Ortodontické ambulance
  • Veterinární ordinace
  • Jesle a školky
  • Ortoptické ambulance
  • Domovy pro seniory

Proč si koupit kvalitní zdravotnické oblečení?

Věříme, že kvalitní a dobře padnoucí šaty jsou dobrou vizitkou každého pracoviště. Stejně, jako si dáváte záležet na kvalitním vybavení ordinace, tak i upravený vzhled vás a vašich kolegů dotváří celkový dojem, který ve vašem klientovi zanecháte.

Proč si vybrat barevný lékařský oděv ?

Odliší vás od ostatních a vzbudí sympatie jak vašich kolegů, tak pacientů. Dobrou náladu budete mít vy, vaši klienti a pacienti. Veselý motiv na haleně odbourá počáteční bariéru a pomůže navázat srdečný kontakt. V dětských odděleních nemocnic, v jeslích a školkách je obrázek na oblečení k nezaplacení. Děti jsou bezprostřední a hned reagují na motiv, který je zaujal. Bolesti z injekce nebo vytrženého zubu je sice nezbaví, ale nebudou se vás bát.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení