O nás

Máte už dost nudného a špatně padnoucího pracovního oblečení? Vyměňte ho za moderní a barevné. S Pinky Scrubs se budete do práce těšit každý den. Naše výrobky se liší od obvyklých zdravotnických oděvů skvěle padnoucími a moderními střihy a praktickými vyzkoušenými vychytávkami.

Pinky Scrubs zdravotnické kalhoty a haleny poznáte již zdaleka – jsou pestré, vtipné a slušivé. Naše oblečení vyrábíme v ČR z certifikovaných zdravotně nezávadných látek.

Testujeme ho v reálných podmínkách ordinací a nemocnic a zdokonalujeme na základě praktických připomínek nositelů. V této chvíli nosí oděvy Pinky Scrubs stovky lékařů, sester, dentálních hygienistek, zubařů a dalších zdravotníků z celé České republiky.

Zdravotnické oblečení Pinky Scrubs

Dobře vypadat znamená dobře se cítit

Pracovat ve zdravotnictví je často náročné a my to víme. Proto je naší hlavní motivací nabídnout vám kvalitní, moderní, pohodlné a spolehlivé oblečení, ve kterém budete během náročné služby nejen dobře vypadat, ale hlavně se dobře cítit.

Chceme, aby naše barevné oblečení zlepšilo náladu vám, a také vašim pacientům :-)

Jaké materiály používáme

Pro naše obrázkové zdravotnické haleny používáme výhradně 100% bavlnu. Bavlna, jako přírodní materiál, má skvělé vlastnosti. Nabízí vysoký komfort v létě i v zimě, je vhodná i pro citlivou pokožku, prodyšná a savá.

Pro naše zdravotnické kalhoty využíváme směsového materiálu bavlny a polyesteru. Bavlna zajišťuje pohodlí, polyester nízkou mačkavost a snadnou údržbu. Pro ještě větší pohodlí najdete na našem e-shopu také zdravotnické kalhoty s elastanem.

Látky používané na výrobu našich halen a kalhot jsou nositelem CERTIFIKÁTU STANDARD 100 OEKO-TEX®.

CERTIFIKÁTU STANDARD 100 OEKO-TEX® je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů, který byl vyvinut v roce 1992.

Testování provádí 17 zkušebních ústavů, tvořících mezinárodní Öko-Tex asociaci, která má pobočky ve více než 40 zemích po celém světě.

Kritéria vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků a jsou průběžně aktualizována. oeko-tex

Kritéria a příslušné zkušební metody jsou standardizované na mezinárodní úrovni. Zkušební vzorky jsou testovány nezávislými institucemi Öko-Tex na pH hodnotu, obsah formaldehydu, přítomnost pesticidů, extraktu, obsahu těžkých kovů, chlorované organické nosiče a konzervační látky, jako je pentachlorfenol a tetrachlorophenol. Testuje se také přítomnost alergizujících a potenciálně karcinogenních barviv

Látky používané pro naše kalhoty splňují evropskou normu pro zdravotnictví ČSN EN ISO 13688   (832701) pro ochranné oděvy a také ČSN P CEN/TS 14237   (804110) Textilie pro zdravotnictví a zařízení sociálních služeb.

Za každého počasí

Víme, že musíte odvádět špičkový výkon po celý rok. V zimě i v létě. Do horkého počasí vám proto nabízíme barevné zdravotnické šortky, zdravotnické sukně a zdravotnické šaty

Zdravotnická sukně Pinky Scrubs

Barevné zdravotnické oblečení

Barvy mají velký vliv na psychiku a každý den ovlivňují naši náladu. Jsme přesvědčeni, že v dnešní době je v ordinacích místo i pro jiné barvy než jen bílou. Barevné oblečení odbourává bariéru mezi lékařem a pacientem. Neocenitelné jsou halenky s obrázky zejména u pediatrů, od našich zákazníků ale víme, že obrázky mají pozitivní vliv nejen na dětské pacienty, ale také na dospělé.

Chcete rozbít stereotyp, skoncovat s bílou a konečně si obléct to, co se vám líbí? Naše oblečení je tu pro vás!

Pro koho je naše zdravotnické oblečení určeno?

Pro každého, kdo má rád barvy a veselé motivy. Mezi naše spokojené zákazníky patří nejen pediatři, ale také zdravotní sestřičky, zubaři, dentální hygienistky, ortodontisti, porodní asistentky, gynekoložky, fyzioterapeuti, rehabilitační lékaři, veterináři, pracovníci ze stacionářů, domovů sociální péče… Staňte se naším zákazníkem a hrdým nositelem barev i vy. Zůstaneme s Vámi v kontaktu a budeme rádi za každou zpětnou vazbu.

Naše novinky vždy přidáváme na Facebooku a Instagram. Pro exkluzivní nabídky se také můžete přihlásit k našemu newsletteru.

Jak to začalo

Vše začalo v nemocnici, kdy mladá lékařka MUDr. Tereza Pinkasová hledala sama pro sebe oblečení, které by bylo pohodlné, mělo padnoucí střihy a bylo barevné. Po dlouhém hledání vznikla myšlenka na vytvoření vlastní značky a odtud už vedla cesta k prvním produktům – obrázkovým zdravotnickým halenám. Od halenek byl už jen krůček k barevným kalhotám, šortkám a sukním.

Se vzrůstající nabídkou vznikla potřeba zapojit do chodu firmy více lidí. Do firmy vstoupila Mgr. Helena Jirků, která si vzala na starosti propagaci značky.

_DfMdi9U

A co bude dál?

Našim přáním je rozšiřovat sortiment, tak abychom uspokojili nároky všech zdravotnických profesí. Stejný důraz ale klademe na péči a zpětnou vazbu od vás, našich zákazníků. Důležitá je pro nás dlouhodobá spolupráce a vaše spokojenost.

Máte zájem o individuální cenovou nabídku? Nějaký nápad nebo cokoliv jiného, o co se s námi chcete podělit?

Napište nám! Ozveme se Vám zpět.

Kam se kalhoty a haleny Pinky Scrubs hodí

  • Dětské kliniky a ambulance
  • Stomatologické ambulance
  • Ortodontické ambulance
  • Veterinární ordinace
  • Jesle a školky
  • Ortoptické ambulance
  • Domovy pro seniory

Proč si koupit kvalitní zdravotnické oblečení?

Věříme, že kvalitní a dobře padnoucí šaty jsou dobrou vizitkou každého pracoviště. Stejně, jako si dáváte záležet na kvalitním vybavení ordinace i upravený vzhled vás a vašich kolegů dotváří celkový dojem, který ve vašem klientovi zanecháte.

Proč si vybrat barevný lékařský oděv?

Odliší vás od ostatních a vzbudí sympatie jak vašich kolegů, tak pacientů. Dobrou náladu budete mít vy, vaši klienti a pacienti. Veselý motiv na haleně odbourá počáteční bariéru a pomůže navázat srdečný kontakt. V dětských odděleních nemocnic, v jeslích a školkách je obrázek na oblečení k nezaplacení. Děti jsou bezprostřední a hned reagují na motiv, který je zaujal. Bolesti z injekce nebo vytrženého zubu je sice nezbaví, ale nebudou se vás bát.

Zdravotnické šortky Pinky Scrubs