Zdravotnické šaty

Barevné zdravotnické šaty Pinky Scrubs jsou tu pro ty z vás, které hledají alternativu k našim ke kalhotám a šortkám. Každá z nás má přece jednou za čas chuť na změnu ;)

Barevné zdravotnické šaty oceníte zejména za horkých letních dní, ale svým materiálem jsou vhodné pro celoroční nošení. Naše barevné zdravotnické šaty jsou ušity ze směsového materiálu, který je lehký, příjemný a snadno udržovatelný. Oblékněte si naše zdravotnické šaty Pinky Scrubs a budete nejen skvěle vypadat, ale i se tak cítit :)

  • Naše šaty jsou praktické – mají tři našité kapsy, postranní stuhy na přizpůsobení jejich šířky a kvalitní materiál.
  • Naše šaty vypadají dobřestřih je lehce vypasovaný, délka nad kolena.
  • Naše šaty jsou pohodlné - spodní část se mírně rozšiřuje do A , což vám poskytne volnost pohybu. 

Nejprodávanější

Zdravotnické šaty modrozelené (Velikost 40)
Zdravotnické šaty modrozelené
Skladem (2 ks)
DRETRQ-36
 
599 Kč
1 položek celkem
Zdravotnické šaty modrozelené (Velikost 40)
599 Kč

Chcete se v práci cítit pohodlně? Pak oblékněte šaty Pinky Scrubs. Jsou šité z příjemného a snadno udržovatelného materiálu, mají tři praktické kapsy a střih, který padne...

+ další
DRETRQ-36

Šaty Pinky Scrubs jsou tu pro ty z vás, které hledají alternativu k našim halenkám a kalhotám. Každá z nás má přece jednou za čas chuť na změnu ;) Zdravotnické šaty oceníte zejména za horkých letních dní, ale svým materiálem jsou vhodné pro celoroční nošení. Naše barevné zdravotnické šaty jsou ušity ze směsového materiálu, který je lehký, příjemný a snadno udržovatelný. Naše šaty jsou praktické – mají tři našité kapsy, postranní stuhy na přizpůsobení jejich šířky a kvalitní materiál. Vypadají dobře – střih je lehce vypasovaný, délka nad kolena. Jsou pohodlné - spodní část se mírně rozšiřuje do A , což vám poskytne volnost pohybu. Oblékněte si naše zdravotnické šaty Pinky Scrubs a budete nejen skvěle vypadat, ale i se tak cítit :)

Moderní střihy
Moderní střihy
Obrázkové motivy
Obrázkové motivy
Zdravotnické oděvy šité v České republice
Vyrobeno v ČR